WARSZTATY I POKAZY SLAJDÓW

Prowadzimy zajęcia i  warsztaty dotyczące taniego podróżowania w kraju i za granicą, wyszukiwania promocji i tanich lotów, praktycznych porad dotyczących zagrożeń w podróży i różnic kulturowych w krajach egzotycznych. Oprócz tego prezentujemy slajdy z podróży okraszone opowieściami o dalekich krajach, odmiennych kulturach i zwyczajach.

Prelekcje i pokazy slajdów prowadzimy w różnych regionach kraju m.in. w ramach cyklicznych spotkań organizowanych przez kluby podróżnicze oraz podczas festiwali podróżniczych, których w Polsce jest coraz więcej.

Warsztaty, prelekcje i pokazy slajdów skierowane będą do osób bez ograniczeń wiekowych chcących zorganizować prywatny wyjazd trampingowy na terenie Polski, Europy, Azji, Ameryki Południowej lub Australii.

Przez ponad rok naszej działalności zauważyliśmy, że uczestnicy warsztatów oczekują klarownego i ciekawego przekazania wiedzy na temat taniego podróżowania. Doświadczenie w sektorze turystycznym, jak i własne podróże pozwalają nam stworzyć atrakcyjne i wartościowe pod względem merytorycznym warsztaty. Wiadomości, doświadczenia, materiały oraz zdjęcia z odbytych przez nas podróży są wartością, która czyni takie warsztaty ciekawszymi i bardziej wiarygodnymi.

Nasze prelekcje są autorskie, a ich temat oraz forma jest za każdym razem ustalana indywidualnie, w zależności od tego dla kogo prowadzona jest prelekcja, czego dotyczy i jaki ma przynieść efekt. Jesteśmy również otwarci na propozycje tematów warsztatów, które specjalnie na Państwa zamówienie możemy stworzyć.

Obecnie mamy opracowane warsztaty i prelekcje o podróżowaniu w krajach i regionach świata:

- Australia

- Azja Południowo-Wschodnia

- Bliski Wschód (Irak, Iran, Pakistan)

- Chiny

- Szlak Jedwabny (Chiny, Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan, Afagnistan, Uzbekistan)

- Korytarz Wachański (Afganistan i Tadżykistan)

- Nepal (przejście dookoła Annapurny)

Oprócz prelekcji krajoznawczych prowadzimy warsztaty o następujących tematach:

- jak przygotować się do podróży (wizy, szczepienia, ubezpieczenie, sprzęt, jak zarządzać pieniędzmi itd)

- jak tanio podróżować (na przykładzie wybranego kraju, w którym byliśmy)

- podróżowanie rowerem (przygotowania, co zabrać ze sobą, o czym należy pamiętać przy doborze trasy, w jakie rejony warto się wybrać)

- podróżowanie jachtostopem

- tanie latanie (warsztaty prowadzone przy współpracy z Łowcami Lotów)

Podane powyżej tematy są ogólne i każdorazowo staramy się dopasować szczegóły do Państwa życzeń.

Cena za autorską prelekcję jest ustalana indywidualnie w zależności od wymagań tematycznych, czasu trwania oraz dostępności sprzętu audio-video.